اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات

تبلیغات

ایمن ایستا
تامین کنندگان
logo-samandehi

سپاهان تابلو

سپاهان تابلو

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
انواع تابلوهای فشار ضعیف
انواع تابلو فشار متوسط کمپکت 20 کیلوولت
انواع تابلوهای کنتور برق مجموعه های مسکونی و تجاری
مدیر عامل :
رحمت الله مرادی
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
اصفهان- خیابان میر- بعد از پل شیخ صدوق- جنب قرض الحسنه علوی- پلاک 303
تلفن دفتر :
031-36673555
09131181980
فاکس دفتر :
031-36673443
آدرس کارخانه :
اصفهان- شهرک صنعتی اشتر جان- خیابان 13 - پلاک 174
تلفن کارخانه :
031-37583171
فاکس کارخانه :
031-37583171
وبسایت :
www.sepahantablo.com
ایمیل :
info@sepahantablo.com
درباره شرکت
 
صنایع تابلو سازی سپاهان تابلو با هدف ارائه خدمات به صنعت برق کشور در زمینه طراحی ،ساخت ، نصب و راه اندازی انواع تابلو های برق فعالیت خود را در سال 1355 در شهر اصفهان آغاز نموده و با تلاش مستمر مدیریت و پرسنل متعهد و دلسوز و استفاده از دستاوردهای علمی و فنی روز ، حضوری موفق در صنعت تابلو سازی کشور و بخصوص استان اصفهان داشته است.در سال 1370 تحت شماره 8484 به شرکت تابلو سازی سپاهان ولتا در اداره ثبت اصفهان ثبت گردید و سپس در سال 71 به شرکت صنایع تابلو سازی سپاهان تابلو تغییر نام یافت.
این شرکت در راستای خود کفایی صنعتی، گامهای موثری در ارتقاء کیفیت فنی تابلو سازی برداشته و دارای پروانه بهره برداری به شماره 14939 از وزارت صنایع استان اصفهان و عضو تعاونی برق صنعتی اصفهان همچنین عضو انجمن صنفی تولید کنندگان تابلوهای برق ایران و عضو انجمن تخصصی صنایع همگن برق و الکترونیک استان اصفهان می باشد
امتیازی ثبت نشده است

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی و پیاده سازی توسط : شرکت فنی و مهندسی یلدا